O nas

Prowadzimy kompleksowe szkolenie tenisowe, na każdym poziomie zaawansowania. Wiek naszych zawodników zaczyna się od niespełna 4 lat, do… tu nie ma limitów, kwestia chęci i motywacji 🙂 Realizujemy szkolenie oraz turnieje tenisowe, w oparciu o międzynarodowy program tenis 10.

Mamy wyselekcjonowaną kadrę, która prowadzi zajęcia. Nie ma przypadkowych osób „uczących innych” na naszych kortach. Posiadamy 2 korty o nawierzchni ceglanej oraz jeden, ze sztuczną trawą wysypaną piaskiem.

Klub istnieje od 2002 roku, ale ruszył pełną parą w 2003. Od tego czasu, przez nasz klub, przeszło wiele osób, które kontynuują zawodniczą karierę. Nasz klub nie miał aspiracji wyczynu tenisowego, ale jak pokazują przykłady zawodników, dajemy dobre podstawy, by takim zawodnikiem zostać. Nasi klubowi tenisiści prezentują wysoki poziom, co potwierdza konfrontacja w turniejach z innymi zawodnikami, zarówno w naszym klubie jak i turniejach organizowanych przez inne kluby. Z roku na rok, coraz większą popularnością, cieszą się turnieje klubowe, które rozgrywamy w wielu kategoriach wiekowych.

Obecnie w klubie gra już kilku zawodników w różnym wieku, co jest wynikiem docenienia naszej pracy w szkoleniu i zaufaniu rodziców, że jesteśmy w stanie zapewnić im harmonijny rozwój. Jeśli jesteś zawodnikiem i szukasz miejsca, w którym możesz się rozwijać – zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening, byś mógł poznać nasz klub i kadrę.

Szkolenie w Akademii Tenisa prowadzi spółka:  TCP Sport Sp. Z O.O.

Cennik wynajmu kortu oraz treningów z trenerem:

Sezon zimowy 01.10.2020 – 30.04.2021
Sezon letni 01.05.2021 – 30.09.2021

                     Godziny wynajęcia kortów                                           Sezon zimowy                         Sezon letni          
      7:00 – 14:00                60 PLN 40 PLN
        15:00 – 23:00                80 PLN 50 PLN
              weekendy i święta                80 PLN 50 PLN
  • Dla rodzin grających 4 i więcej godzin w tygodniu przewidujemy rabat indywidualny.

Promocja! Postanowiliśmy zaproponować weekendowe karnety 10h za 700 PLN. Korty dostępne są od godziny 15 w sobotę oraz całą niedzielę 🙂

Lekcje tenisa

Lekcja indywidualna 75  PLN + kort

Cena zajęć w Akademii Tenisa od września do czerwca:

5 + osób w grupie (koszt lekcji dla 1 osoby 40 PLN)
4 osoby w grupie (koszt lekcji dla 1 osoby 45 PLN)
3 osoby w grupie (koszt lekcji dla 1 osoby 55 PLN)

Regulamin zajęć w Akademii Tenisa dostępny jest w klubie.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Mały czy duży, kobieta czy mężczyzna, rywalizacje czy rekreacje, lekcje, obozy, turnieje…

Przekonaj się sam. Do zobaczenia na kortach !

Łączy nas tenis !

Be Sociable, Share!