1. Ola Krzysztoporska

2. Małgorzata Piętowska

3. Gosia Chołuj

4. Asia Malinowska

5. Monika Szafran

6. Aleksandra Mikołajczyk

7. Joanna Ryan

8 Anna Lipiec

 

 

Regulamin 

 

Chellenger kobiet, rozgrywany jest od 1 stycznia 2014 do 21 Czerwca 2014 – tego dnia rozegrane mogą być ostatnie mecze, które zadecydują o ostatecznej klasyfikacji turniejowej.

Klasyfikacja początkowa ustalona została na podstawie wyników klasyfikacji turniejowej pań po 2 turnieju cyklu 2013/2014.

Każda z pań może wyzwać na pojedynek, osobę która jest wyżej tylko o 3 miejsca. Czyli 5 osoba , może wyzwać na pojedynek 2 zawodniczkę w rankingu, ale już nie pierwszą. Od momentu wyzwania, panie mają tydzień na rozegranie meczu. Osoba wygrywająca zajmuje miejsce osoby wyzwanej, i spycha pozostałe w dół tabeli, czyli w naszym przykładzie zawodniczka, nr 5 wygrywając z zawodniczką 2 , wskakuje na 2 miejsce, a zawodniczka z 2 spada na 3. 3 osoba w rankingu ma  4 lokatę, a 4 spada na 5 miejsce. Jeżeli wyzwana osoba nie rozegra spotkania, uznajemy, że oddała mecz walkowerem, czyli przegrała. Jeżeli natomiast wyzywająca osoba nie stawi się na mecz, spada w tabeli o 3 pozycje.

Regulamin traktujemy za wyznacznik postępowania i staramy się podchodzić zdroworozsądkowo do niego. Chcemy pomagać paniom w umawianiu się na gry. Umówienie na gry pozostawiamy w gestii zawodniczek, ale z informacją w klubie, byśmy mogli oznaczyć zawodniczki oczekujące gry, aby nie mogły być wyzwane przez kogoś innego.

Osoby wyzwane w rankingu będą oznaczane pogrubieniem  i przekreśleniem. Do póki nie rozegra swojego pierwszego wyzwanego pojedynku , nie można tej osoby wyzywać, należy poczekać na rozegranie spotkania, bo może on mieć wpływ na miejsca w tabeli i możliwość wyzywania.

Be Sociable, Share!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.