Decyzja odnośnie obozów.

Zapewne wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy momentu, kiedy zostaną ogłoszone rozporządzenia w sprawie obozów i koloni letnich w 2020.

Rozważając wszelkie za i przeciw. Starając się mieć na uwadze, przede wszystkim zdrowie i dobro naszych podopiecznych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu obozu młodzieżowego. Obecna sytuacja nie pozwoliłaby w pełni zrealizować program obozu, a to co jest naszym celem, aktywny wypoczynek, nauka tenisa i sprawienie, by dzieci miały przyjaźnie na całe życie – nie byłoby realne.

Obóz rodzinny odbędzie się planowo, gdyż możliwości realizacji programu są większe, a restrykcje mniej uciążliwe w stosunku do rodzin. Zapraszamy do zapisów.

Nie pozostawimy rodziców bez szansy na sprawowanie opieki oraz dzieci bez zapewnienia atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu. Proponujemy 3 opcje realizacji tego celu:

  1. Obóz młodzieżowy przesunięty na sierpień – liczymy na kolejne znoszenie obostrzeń i uspokojenie sytuacji epidemiologicznej.
  2. Rozszerzone zajęcia tenisowe – kilkugodzinne treningi tenisowe połączone z zajęciami ogólnorozwojowymi.
  3. Półkolonie letnie – 8 godzinne, pełnowymiarowe zajęcia dla dzieci uwzględniające wycieczki np. rowerowe czy na pływalnie oraz wyżywienie.

Będziemy wdzięczni o informację mailową na adres kortyiwiczna@gmail.com którą opcją byliby państwo zainteresowani, abyśmy mogli dopasować naszą ofertę do państwa potrzeb.

Z tenisowym pozdrowieniem

Kadra Tcpoland i TCP Sport

Be Sociable, Share!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.