Odwołane treningi w akademii tenisa TCP- aktualizacja.

Aktualizacja – decyzją rządu pozostajemy w domach do świąt, do 11 kwietnia. Jest to termin obecnie obowiązujący, ale czy ostateczny? Prosimy śledzić informacje na naszej stronie i profilach społecznościowych.

Dziękujemy za okazywane wsparcie, w trudnych dla nas wszystkich czasie. Pokazuje to, że społeczność wokół naszego klubu, potrafi się jednoczyć w trudnych momentach. 😀 DZIĘKUJEMY !

Zapraszam to uczestniczenia w naszych klubowych wyzwaniach na profilu facebookowym – zabawa już ruszyła!

15.03.2020 – Ogłaszamy, że od poniedziałku 16.03.2020 wszystkie regularne zajęcia dzieci i dorosłych zostają zawieszone do odwołania ( spodziewany termin wznowienia zajęć to 30.03, ale musimy monitorować rozwój wydarzeń).

Dziękujemy za współpracę.

12.03.2020 – W związku z decyzją, podjętą przez administrację rządową o zamknięciu placówek oświatowych na okres 14 dni, kierując się troską o naszych klubowiczów informujemy, że zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży prowadzone w ramach Akademii Tenisa TCP zostają od dnia dzisiejszego zawieszone do 29.03.2020.

Wszystkie opłaty uiszczone do tej pory za miesiąc marzec, zostaną przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób dorosłych, do czasu wydania kolejnych zaleceń, będą prowadzone normalnie.

Serdecznie prosimy wszystkich o stosowanie się do wytycznych administracji. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę dla dobra nas wszystkich. Jest to sytuacja losowa, na którą mamy wpływ jedynie poprzez własne racjonalne zachowania.

Nasi trenerzy postarają się, na wzór szkół i uczelni wyższych zaproponować gry i zabawy „e-learningowe” , czyli do wykonania w domu – dla najmłodszych i nie tylko 😉

Z tenisowym pozdrowieniem

Łączy nas tenis!

Kadra TCP.

Be Sociable, Share!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.